Remis z głównym kandydatem do awansu!

Dobra passa trwa, a jak mówi znane przysłowie "trzeba kłuć póki gorące". Sparta zdobywa kolejny, cenny punkt. W sobotnim spotkaniu, na własnym terenie, podopieczni trenera Michała Papuszki ugrali punkt z aktualnym wiceliderem i głównym kandydatem do awansu - KS Polkowice. Trzy mecze - 7 punktów, to bilans Sparty na starcie rundy rewanżowej Klasy Okręgowej sezonu 2013/2014. Oby tak dalej.

Sparta Grębocice - KS Polkowice 0-0 (0-0)

Sparta: Szatkowski, Łojewski, Przewodzki, Papuszka, Winniczuk, Kasprzak, Olek, Wawrzyńczuk (70" Marcinowski),  Górski, Robacki, Smoliński.

Pomimo dwóch zwycięstw z rzędu, nastroje przed tym pojedynkiem były mało optymistyczne. Przede wszystkim za sprawą frekwencji, która w tygodniu, podczas treningów nie dopisała. Mało tego, na godzinę przed meczem okazało się, że kadra na to spotkanie liczy 12 osób, łącznie z trenerem, który zmuszony był w tym spotkaniu wystąpić. Na szczęście spartanie po raz kolejny udowodnili, że w piłkę grać potrafią, a takie sytuację motywują ich podwójnie (podobna sytuacja miała miejsce podczas spotkania z Zametem Przemków, które wygraliśmy 3-2). Solidna gra obronna z wyżej notowanym rywalem pozwoliła na podział punktów, a przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności mogliśmy pokusić się o zwycięstwo. Już za tydzień (sobota, 5 kwietnia) zmierzymy się z Górnikiem w Załotoryi.